31. 8. 2018

Přihlášení dítěte

Pokud máte zájem o přihlášení dítěte do skautského oddílu, je to velmi jednoduché – kontaktujte jakéhokoli rádce

Skautské věkové kategorie

Obecně lze říci, že děti mohou navštěvovat oddíly od 5 let. Důležité je se informovat, pro které věkové kategorie fungují vámi zvolené oddíly. Nejmladší členové chodí do oddílu pro děti ve věku 5 – 7 let. Světlušky a vlčata jsou holky a kluci ve věku 8 – 10 let. Skautky a skauti mají svůj program ve věku 11 – 15 a roveři jsou starší skauti nad 15 let. Zapojit se jako dobrovolník může i dospělý.

Vstup do oddílu

Členem oddílu se dítě stává po odevzdání vyplněné přihlášky a uhrazení ročního členského příspěvku. Přihlášku není třeba vyplnit hned na první schůzce, děti mají možnost se v oddíle rozkoukat a zkusit si program.